Засідання президії Української асоціації сімейної медицини від 28.10.2022

28 жовтня 2022 року відбулось чергове виїзне розширене засідання президії Української асоціації сімейної медицини під головуванням Президента УАСМ, в.о. ректора НУОЗ України імені П.Л. Шупика, чл.-кореспондента НАМН України,  професора Олександра Костянтиновича Толстанова та участі членів Президії – зав кафедри сімейної медицини професора Людмили Хіміон, зав кафедри сімейної медицини та АПД д.мед.н. Ольги Процюк і доцента цієї кафедри, секретаря Президії – Людмили Матвієць.

Засідання було проведено на базі Тернопільського Національного медичного університету імені І.Я Горбачевського та включало обговорення нагальних стратегічних питань розвитку УАСМ і проблем регіону із активом Асоціації сімейної медицини Тернопільщини, яку очолює член Президії УАСМ професор Лілія Бабінець.

Згідно порядку денного на засіданні розглянули:

⁃ пропозиції членів Президії до Статуту УАСМ;

⁃ можливості статутної взаємодії регіональних асоціацій з УАСМ;

⁃ пропозиції щодо співпраці і взаємодії регіональних асоціацій і УАСМ;

⁃ сучасний стан діяльності, досягнень та проблем Асоціації сімейної медицини Тернопільщини.

Професор О.К. Толстанов у своєму зверненні до учасників засідання  наголосив на важливості підтримки впровадження системи лікарського самоврядування в Україні, надав відповіді на питання керівників ЦПМСД та амбулаторій сімейної медицини щодо можливостей розширення сфери надання послуг в ПМД, особливостей фінансування та діяльності закладів ПМД на сучасному етапі та закликав учасників активніше долучатись до громадської діяльності – оскільки самоврядування стосується кожного учасника ПМД.

Засідання пройшло в конструктивному робочому порядку, були обговорені основні пропозиції щодо удосконалення Статуту УАСМ, надані проф Л. Хіміон, д.мед.н. О. Процюк, доц. Л. Матвієць та іншими членами Президії – які заплановано розглянути і затвердити на засіданні Правління та Загальних зборах УАСМ.

В дружній робочій атмосфері також пройшло обговорення сучасного стану та проблем розвитку сімейної медицини на Тернопільщині, зокрема обговорювались актуальні питання впровадження нової програми підготовки лікарів-інтернів, та необхідність навчання безпосередніх керівників інтернів на базах стажування.

УАСМ планує і далі проводити активну роботу в регіонах України, незважаючи на військовий час активно проводити статутну діяльність та сприяти реалізації принципів самоврядування під керівництвом Президента УАСМ Олександра Толстанова.

Залиште коментар

Підпишіться на новини та публікації УАСМ

Ми не розсилаємо СПАМ. Тільки інформаційні повідомлення щодо УАСМ