Стратегічне засідання правління УАСМ від 9.12.2021р.

Шановні колеги! 

З цієї публікації ми починаємо інформування широкого загалу членів УАСМ і взагалі медичної спільноти про діяльність, плани та здобутки Асоціації та запрошуємо до обговорення нагальних проблем сьогодення і ролі та завдань УАСМ у їх вирішенні. Приєднуйтесь до кола небайдужих та беріть активну участь в діяльності Асоціації!

9 грудня 2021 року в рамках науково-практичної конференції з міжнародною участю «50 облич Covid-19: клінічні кейси та алгоритм дій»  відбулось засідання Правління Української Асоціації сімейної медицини у змішаному (очно-дистанційному форматі), присвячене обговоренню стратегічних завдань, що стоять перед спільнотою сімейних лікарів в Україні. В засіданні прийняли участь очно або у дистанційному форматі 44 члени Правління УАСМ з 56 членів правління.

Перед початком роботи члени Правління УАСМ хвилиною мовчання віддали шану професору Ларисі Матюсі, яка пішла з життя 25 жовтня 2021 року.  

Засідання відкрив віце-президент УАСМ професор Чопей І.В., який у вступному слові окреслив найактуальніші проблеми сьогодення, які стоять перед сімейною медициною України: дефіцит кадрів, значне робоче навантаження в умовах пандемії, негативні тенденції в підготовці спеціалістів, виключення сімейної медицини із переліку наукових спеціальностей в Україні та закликав всіх присутніх долучитись до якнайшвидшого створення програми дій УАСМ на найближче майбутнє та перспективу для вирішення назрілих завдань Асоціації, формування й реалізації нашого спільного бачення національної моделі первинної медичної допомоги та загальнолікарської практики в Україні. 

Із наступною доповіддю виступила секретар Правління доцент Матвієць Л.Г., яка представила інформативний звіт по основним напрямкам діяльності УАСМ за останні 5 років.

В процесі обговорення матеріалів звіту та планів на майбутнє виступили із думками і пропозиціями всі члени Правління, на основі чого можна сформулювати основні завдання роботи Правління і УАСМ на найближчий час:

  1. Визначення  точної дати проведення загальних зборів  УАСМ в м. Чернігів, присвяченого обговоренню та затвердженню засадничих аспектів подальшого життя і діяльності Асоціації.  
  2. Проведення виборів представника УАСМ до Національної лікарської ради України 
  3. Підготовка звіту ревізійної комісії  
  4. Підготовка до проведення запланованого семінару EURACT (Європейської Асоціації викладачів сімейної медицини) в м Києві (квітень 2022р.)
  5. Вироблення пропозицій щодо критеріальних вимог до кандидатури на посаду Президента УАСМ
  6. Внесення та обговорення пропозицій по удосконаленню і оновленню Статуту УАСМ
  7. Розробка стратегії УАСМ та плану діяльності УАСМ на 2022р.
  8. Обговорення тематики, назви, програми конференцій та загальних зборів  УАСМ, що плануються на 2022 рік
  9. Обговорення плану наукових досліджень в ПМД на найближчі роки та відновлення комунікацій та перемовин із МОН з приводу наукової спеціальності «Загальна практика-сімейна медицина» 
  10. Організація проведення наступного засідання Правління не пізніше 15.01.2022 року

 

Дорогі друзі! Залишайтесь на зв’язку! Приймайте участь в обговоренні та надсилайте свої пропозиції! 

Залиште коментар

Підпишіться на новини та публікації УАСМ

Ми не розсилаємо СПАМ. Тільки інформаційні повідомлення щодо УАСМ