Науково-практичні заходи БПР на І півріччя 2023р

Інформація про наукові та науково-практичні заходи БПР, що проводяться під егідою та за участі Української Асоціації сімейної медицини згідно затвердженого плану діяльності на І півріччя 2023р

  1. 22-23 березня 2023р. Конгрес «Пацієнт в центрі уваги міждисциплінарної команди: взаємодія рівнів надання медичної допомоги» (м Київ)
  2. 26-27 квітня 2023р. Науково-практична конференція з міжнародною участю «Міждисциплінарний підхід до діагностики та лікування захворювань внутрішніх органів та коморбідних станів в практиці лікаря першого контакту під час війни» (м Ужгород)
  3. 05 травня 2023р. Науково-практична конференція «Стандарти і практика мультидисциплінарного підходу до лікування на первинній ланці» (м Київ)
  4. 19-20 травня 2023р. Загальні збори УАСМ та конференція, присвячена Міжнародному Дню сімейного лікаря (м Київ)
  5. 6-7 червня 2023р. Науково-практична конференція з міжнародною участю СіМед №16 «Турбота про здоров’я нації – компетенція сімейного лікаря» (м Київ)

Шановні колеги! Звертаємо вашу увагу, що лише вказані заходи проводяться під егідою УАСМ. Запрошуємо до активної попередньої реєстрації та участі в роботі конференцій та нашої Асоціації!

Залиште коментар

Підпишіться на новини та публікації УАСМ

Ми не розсилаємо СПАМ. Тільки інформаційні повідомлення щодо УАСМ