Інформаційне повідомлення

Дорогі друзі, напередодні Новорічних та Різдвяних свят продовжуємо інформувати вас про найбільш актуальні завдання, що стоять сьогодні перед нашою професійною асоціацією. 

УАСМ продовжує активну підготовку до проведення в травні 2022 року в м. Києві  EURACT Council Meeting, що має стати дійсно знаковою подією в історії вітчизняної академічної сімейної медицини – адже в Києві зберуться представники різних Європейських країн для обговорення найгостріших сучасних проблем і напрямків розвитку освітнього процесу.  В часи пандемії навчальний процес переживає нелегкі часи, дистанційка для медичної освіти має бути по-особливому підготовлена і продумана, на весняному форумі в Києві обговоримо досвід найновіших технологій для забезпечення якості підготовки лікарів, в тому числі – сімейних. В рамках прийому поважних гостей із Європейської Асоціації викладачів сімейної медицини розглядається можливість проведення спільної конференції -із залученням науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів України, аспірантів, практикуючих лікарів – загалом всіх, хто вболіває за якісну освіту. Для виконання попередньо укладених міжнародних угод, продовження плідної співпраці з міжнародними організаціями сімейних лікарів, укладання багатовекторних стратегічних договорів із міжнародними партнерами, розбудови представництв міжнародних організацій в Україні,  УАСМ до запланованої на початок травня зустрічі EURACT Council Meeting  має обговорити та прийняти стратегічні документи, що визначають нашу власну діяльність та обрати Президента і правління.  

         Правління УАСМ продовжує роботу над звітними документами як частину підготовки до загальних зборів і з’їзду УАСМ, який планується провести в славному місті Чернігові, де вже ведеться активна підготовка до з’їзду. Як тільки звітна документація буде належним чином підготовлена, ознайомитись із результатами роботи Асоціації за останні 5 років можна буде також на нашому сайті. 

         Як бачимо плани на найближче майбутнє – величезні, тож приєднуйтесь до їх обговорення – тут і зараз!

         Щиро вітаємо із наступаючими Новорічними та Різдвяними святами! Родинного затишку, оптимізму і благополуччя! 

Залиште коментар

Підпишіться на новини та публікації УАСМ

Ми не розсилаємо СПАМ. Тільки інформаційні повідомлення щодо УАСМ