Інформаційне повідомлення

Share on facebook
Share on linkedin

Дорогі друзі, напередодні Новорічних та Різдвяних свят продовжуємо інформувати вас про найбільш актуальні завдання, що стоять сьогодні перед нашою професійною асоціацією. 

УАСМ продовжує активну підготовку до проведення в травні 2022 року в м. Києві  EURACT Council Meeting, що має стати дійсно знаковою подією в історії вітчизняної академічної сімейної медицини – адже в Києві зберуться представники різних Європейських країн для обговорення найгостріших сучасних проблем і напрямків розвитку освітнього процесу.  В часи пандемії навчальний процес переживає нелегкі часи, дистанційка для медичної освіти має бути по-особливому підготовлена і продумана, на весняному форумі в Києві обговоримо досвід найновіших технологій для забезпечення якості підготовки лікарів, в тому числі – сімейних. В рамках прийому поважних гостей із Європейської Асоціації викладачів сімейної медицини розглядається можливість проведення спільної конференції -із залученням науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів України, аспірантів, практикуючих лікарів – загалом всіх, хто вболіває за якісну освіту. Для виконання попередньо укладених міжнародних угод, продовження плідної співпраці з міжнародними організаціями сімейних лікарів, укладання багатовекторних стратегічних договорів із міжнародними партнерами, розбудови представництв міжнародних організацій в Україні,  УАСМ до запланованої на початок травня зустрічі EURACT Council Meeting  має обговорити та прийняти стратегічні документи, що визначають нашу власну діяльність та обрати Президента і правління.  

         Правління УАСМ продовжує роботу над звітними документами як частину підготовки до загальних зборів і з’їзду УАСМ, який планується провести в славному місті Чернігові, де вже ведеться активна підготовка до з’їзду. Як тільки звітна документація буде належним чином підготовлена, ознайомитись із результатами роботи Асоціації за останні 5 років можна буде також на нашому сайті. 

         Як бачимо плани на найближче майбутнє – величезні, тож приєднуйтесь до їх обговорення – тут і зараз!

         Щиро вітаємо із наступаючими Новорічними та Різдвяними святами! Родинного затишку, оптимізму і благополуччя! 

Залиште коментар

Підпишіться на новини та публікації УАСМ

Ми не розсилаємо СПАМ. Тільки інформаційні повідомлення щодо УАСМ