Інформаційне повідомлення 06.01.2022

Шановні колеги!

Вітаємо всіх наших читачів із прийдешнім Різдвом Христовим! Нехай здійснюються наші мрії, здоров’я і миру кожній родині!

Із гордістю і радістю інформуємо вас, що завдяки зусиллям членів Правління Асоціації, зокрема Павла Колесника, одержано попередню згоду від правління EURACT на проведення чергового засідання експертів в м.Києві 5-7 травня 2022 року! Ця непересічна подія дійсно стане відзнакою міжнародної спільноти викладачів сімейної медицини для української освіти та дозволить створити підґрунтя для подальшої реалізації міжнародного плідного співробітництва УАСМ та регіональних професійних асоціацій сімейних лікарів із найбільш впливовими та авторитетними європейськими експертами сімейної медицини. Наразі Правління продовжує зустрічі із представниками лідера в підготовці сімейних лікарів в Україні – Національним університетом охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика для розширення вітчизняного освітнього простору і планування співпраці з EURACT. Для забезпечення легітимності  підписання необхідних меморандумів та угод про співпрацю з нашими міжнародними партнерами в травні 2022 року принциповим є проведення з’їзду УАСМ, який відкладався декілька років з зв’язку із пандемією, вибори Президента УАСМ та погодження внесення необхідних змін до Статуту нашої Асоціації.    

Продовжуються також консультації та підготовка до чергового засідання Правління УАСМ, попередньо призначеного на 15 січня 2022 року. На засіданні, як було погоджено 9 грудня 2021 року, очікується повний звіт про роботу УАСМ за 5 років, звіт ревізійної комісії, обговорення питання про проведення зустрічі експертів EURACT в м. Київ, визначення термінів проведення З’їзду та виборів президента УАСМ і м. Чернігів.

Як бачимо, роботи багато, намічені плани вимагають нашої активної позиції та швидкого реагування, тож запрошуємо всіх до обговорення та надання пропозицій. Тільки разом і спільним зусиллями станемо сильними та успішними!           

Залиште коментар

Підпишіться на новини та публікації УАСМ

Ми не розсилаємо СПАМ. Тільки інформаційні повідомлення щодо УАСМ