Науково-практична конференція із міжнародною участю “Здорова людина – запорука здорового суспільства. Роль сімейного лікаря”

Шановні колеги!

ВГО «Українська асоціація сімейної медицини» (УАСМ) висловлює Вам свою повагу, вдячність за співпрацю і просить підтримати проведення науково-практичної он-лайн Конференції (пряма трансляція) з міжнародною участю «ЗДОРОВА ЛЮДИНА – ЗАПОРУКА ЗДОРОВОГО СУСПІЛЬСТВА. РОЛЬ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ».

Дата проведення:  04-05  червня 2020 року.

На конференції очікується понад 1500 лікарів сімейної медицини та педіатрів.

Конференція входить до затвердженого Міністерством охорони здоров’я України та Президією НАМН України Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводяться у 2020 році.

У рамках конференції заплановано чотири виступи іноземних колег:

1.      Prof. Shlomo Vinker (Ізраїль) – “Сімейна медицина в еру COVID 19. Останні надбання людства”.

2.      Dr. Sabine Bayen (Франція) – “Від колиски до останнього подиху. Візит сімейного лікаря до помираючого пацієнта”.

3.      Prof. Dr. Nele Michels (Бельгія) – “Нова ера у навчанні лікарів загальної практики. Зміни в період пандемії COVID-19”.

4.      Ліга Козловська (Латвія) – “Профілактичні програми за участю сімейного лікаря в Латвії”.

 Організаційний блок питань буде присвячено сімейній медицині в еру COVID 19. Останні надбання людства та питання організації ПМСД.

Клінічний блок буде присвячено найпоширенішим питанням, які зустрічаються в амбулаторній практиці.

 Мета заходу: Головною метою та стратегією науково-практичної конференції з міжнародною участю буде вирішення низки міждисциплінарних інтеграційних питань із надання ефективної медичної допомоги пацієнтам дорослого та дитячого віку, реабілітаційних заходів та неінфекційних захворювань на первинному рівні медичної допомоги.

Проблематика та актуальність заходу. Практична цінність:  будуть розглянуті питання психологічної та фізичної реабілітації пацієнтів дорослого та дитячого віку з елементами, які можливо використовувати на рівні первинної медичної допомоги із залученням лікаря. Також будуть розглянуті клінічні питання введення пацієнтів із коморбідними станами. Таким чином, очікується, що підсумком проведення конференції з міжнародною участю підтримуватиметься високим рівнем зацікавленості лікарів загальної практики – сімейних лікарів в удосконаленні своїх компетенцій із питань надання введення пацієнтів із коморбідними станами.

До участі запрошуються наступні фахівці: лікарі за фахом «Загальна практика – сімейна медицина», педіатри, терапевти, головні лікарі/директори Центрів первинної медичноїдопомоги та їх заступники з медичних питань, викладачі кафедр сімейної медицини ВНМЗУ, представники  МОЗ України та Верховної Ради України.

Організатор заходу: ВГО «Українська асоціація сімейної медицини».
Співорганізатори – МОЗ України,
ТОВ “МедІвент”.

Місце проведення заходу: он-лайн-платформа (www.medevent.com.ua)

Початок роботи конференції04-05 червня о 09:00.

 Участь БЕЗКОШТОВНА.

 

Для участі у конференції просимо Вас ОБОВ’ЯЗКОВО зареєструватися он-лайн на сайті https://bit.ly/SiMed2020

 1. Попередньо забронюйте місце, відправивши Ваші контактні дані.

2. На вказаний Email прийде запит підтвердження Email, щоб наші листи не потрапляли до спаму. Також, Ви можете вибрати будь-який зручний месенджер без заповнення форми і підтвердження email.

3. Коли буде створено вебінарну кімнату, Ви отримаєте ел.лист із посиланням на реєстрацію та вхід.
Уважно заповнюйте Ваші данні. Неправильно введені дані не гарантують підтвердження реєстрації і отримання доступу.

Всі попередньо зареєстровані учасники по завершенню конференції (2 дні) матимуть змогу отримати іменний сертифікат (10 балів) та сертифікат за майстер-клас згідно наказу МОЗ України від 22.02.19 № 446:

1.      Усі учасники, які попередньо зареєструвались та прослухали конференцію (не менше, ніж 80% часу).

  1. По завершенню заходу на вказаний Вами e-mail надійде анкета з тестовими запитаннями по доповідям спікерів, яку потрібно  заповнити протягом доби після завершення заходу (пізніше анкета вже не  буде доступна). Сертифікати отримають всі, хто дасть правильні відповіді мінімум на 60% запитань. 
  2. Через 10 днів після того як Ви заповните анкету, на вказаний Вами e-mail надійде Ваш сертифікат.
  3. Сертифікати  генеруються на базі заповненої Вами інформації – кожному сертифікату буде присвоєно унікальний номер. Списки учасників із номерами сертифікатів зберігаються у організаторів та   можуть передаватись  до атестаційної комісії.
  4. Сертифікат 10 балів БПР за конференцію (за результатами тестування) та окремо сертифікат за кожний тренінг згідно з наказом МОЗ України від 22.02.19 № 446. 

УВАГА! Переглядайте всі ваші додаткові вхідні теки, а також теку СПАМ  

 Просимо зареєструватися до 31 ТРАВНЯ 2020 року, оскільки нам потрібно сформувати загальний список та зробити розсилку з послання усім зареєстрованим  на захід. 

 Сподіваємось на Вашу зацікавленість та підтримку, заздалегідь вдячні за співпрацю.

 З повагою,

Президент

Української асоціації сімейної медицини, професор                                                                                                                    Лариса Матюха