08-11 грудня 2021 року відбулась конференція СіМед 2021 #13 «50 ОБЛИЧ COVID-19: КЛІНІЧНІ КЕЙСИ ТА АЛГОРИТМ ДІЙ» присвячена пам’яті професора, президента УАСМ Лариси Матюхи.

08-11 грудня 2021 року відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю: «50 ОБЛИЧ COVID-19: КЛІНІЧНІ КЕЙСИ ТА АЛГОРИТМ ДІЙ» присвячена пам’яті професора, президента УАСМ Лариси Матюхи.

Організаторами СіМед #13 незмінно стали Українська асоціація сімейної медицини та команда MedEvent. У заході взяло участь понад 5 тисяч учасників та більш як 30 спікерів, які щедро ділились своїм безцінним досвідом з колегами.

Ми дякуємо віцепрезиденту УАСМ Чопею Івану Васильовичу, який відкрив конференцію та провів для вас секцію “COVID-19: менеджмент, вакцинація”, усім учасникам за активну участь, спікерам за цікаві й актуальні доповіді.

Подяка нашим модераторам за прекрасну роботу:

Чухрієнко Неонілі Дмитрівні (секція “Організація охорони здоров’я та медична освіта під час пандемії COVID-19”), Галушко Олександру Анатолійовичу (секція “Постковідний синдром та реабілітація”), Хіміон Людмилі Вікторівні та Матвієць Людмилі Григорівні (секція “Гострі та хронічні патології в епоху COVID-19”), Періг Юлії Степанівні (секція “Молоді вчені”).

Окрема подяка президенту WONCA Europe Шломо Вінкеру, який приєднався до нашого заходу зі словами підтримки. Дякуємо Яну Міскіну – д.мед.н., консультанту з сімейної медицини та інфекційних хвороб служби охорони здоров’я Клаліт (Ізраїль) і просто нашому хорошому другу, який виступив з вичерпною доповіддю, яка була присвячена доказовим даним щодо лікування COVID-19 та питанням вакцинації. 

Дякуємо представнику ВООЗ в Україні Юрію Жигарєву, представниці UNICEF в Україні Катерині Булавіновій та Олені Никончук – представниці МОЗ України за відповіді на актуальні питання та спікерам з НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Українська асоціація сімейної медицини та команда MedEvent вже готують для вас насичену програму на 2022 рік!

А цього року чекаємо кожного з вас 23 грудня на традиційній щомісячній конференції.

Нагадуємо, що СіМед #13 доступна на платформі MedEvent Academy:

https://academy.medevent.com.ua/wpm-category/simed-2021-13/

Залиште коментар

Підпишіться на новини та публікації УАСМ

Ми не розсилаємо СПАМ. Тільки інформаційні повідомлення щодо УАСМ