Ярмарок на підтримку онкохворих пацієнтів

З 10 по 26 жовтня 2016 року (щотижня з понеділка по середу з 12.00 до 15.00) на території Київської міської клінічної лікарні №2 відбудеться ярмарок – продаж вживаних у доброму стані речей з метою підтримки потреб пацієнтів паліативного відділення лікарні.

Для ярмарку збираємо незношений, у доброму стані одяг та взуття – доросле та дитяче (бажано осіннє та зимове, оскільки тепер холодна пора року),  посуд, дитячі книги, вживану побутову техніку, аксесуари, все те, що ще може послужити іншим людям.

Контактна особа: Лук’янчук Георгій, моб. 067 3227155.

Ярмарок відбуватиметься за адресою: м. Київ, вул. Попудренка, 36, Київська  міська клінічна лікарня №2, 1 поверх, фойє.

Благодійну акцію проводить ВБФ «Соборність», який протягом кількох років підтримує роботу паліативного відділення, зокрема на базі КМКЛ №2 вже два роки функціонує денний хоспіс, який надає психологічну підтримку та духовну опіку пацієнтам з невиліковними недугами та членам їхніх сімей.

Нагадаємо, що у другу суботу жовтня щороку світова спільнота відзначає Всесвітній день паліативної допомоги. Протягом останніх 10 років кількість акцій українського громадянського суспільства на підтримку розвитку паліативної допомоги зростає.

Долучайтеся до справ милосердя та добра!