Запрошуємо 5-6 грудня 2019 року на конференцію з міжнародною участю “КОМПЕТЕНЦІЇ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ В ПИТАННЯХ РЕАБІЛІТАЦІЇ ПАЦІЄНТІВ”

Вельмишановні лікарі-практики первинної медичної допомоги, головні лікарі та заступники ЦПМД, медичні сестри ЗП-СМ, викладачі кафедр СМ, експерти департаментів та управлінь охорони здоров’я зі спеціальності «ЗП-СМ», молоді науковці!

 Українська асоціація сімейної медицини (УАСМ) висловлює Вам свою повагу і має честь запросити до участі у
Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю
«КОМПЕТЕНЦІЇ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ В ПИТАННЯХ РЕАБІЛІТАЦІЇ ПАЦІЄНТІВ»
05–06 грудня 2019 року у м. Києві

вул. Хрещатик, 2, «Український дім» (Європейська площа, метро Майдан Незалежності)

Співорганізатор конференції – Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика. За підтримки МОЗ України.

Конференція включена до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій,
які проводитимуться у 2019 році МОН, МОЗ і НАМН України» № 426.

ЗАВДАННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ

Мотивація високого рівні зацікавленості лікарів загальної практики – сімейних лікарів в удосконаленні своїх практичних навичок із питань надання реабілітаційних послуг пацієнтам після перенесених гострих порушень мозкового кровообігу та ГІМ, після оперативних втручань на органах черевної порожнини, ендопротезування, проблем з хребтом та ін.; визначення індикаторів якості в роботі сімейного лікаря.

Усі  попередньо  зареєстровані  учасники  заходу  отримають  сертифікат  за  2  дні  конференції (20 балів), окремо сертифікат за один тренінг з практичною навичкою (15 балів). Учасники можуть взяти участь у 2 тренінгах в різні дні та отримати за кожний по 15 балів, відповідно до НАКАЗУ від 22.02.2019 № 446, які будуть враховуватись при атестації.

РЕЄСТРАЦІЯ ОН-ЛАЙН

Учасникам необхідно зареєструватися до 25 листопада 2019 року!!!!

Оргкомітет організовує реєстрацію учасників, участь у публікаціях, у пленарних, секційних засіданнях та тренінгах з практичними навичками, забезпечує канцелярією, кава-брейками та обідами (2 дні)

 УМОВИ РЕЄСТРАЦІЇ

  1. Реєстрація є обов`язковою умовою для участі у Конференції. Не зареєстрований учасник не має право на отримання сертифікату. Реєстрація в день проведення конференції не відбувається.
  2. Реєстрація вважається завершеною лише після оплати та отримання повідомлення з номером замовлення.
    ЗВЕРНІТЬ  УВАГУ!!!!!
  3. Звертайте увагу на час проведення тренінгів, щоб не реєструвались на два тренінги одночасно!!!
  4. Заповнення реєстраційної форми лише українською мовою, організатори не несуть відповідальність за помилки у  ПІБ у сертифікатах.

ПРОСИМО ЗАЗДАЛЕГІДЬ ПОТУРБУВАТИСЯ ПРО СВОЄ ПРОЖИВАННЯ

Якщо є потреба залишитись на ніч у готелі, рекомендуємо звернути увагу на зручні варіанти по місцерозташуванню:
1) готель Дніпро (м. Майдан Незалежності) https://www.dniprohotel.ua/ru/booking
2) готель Мир (м. Голосіївська) https://hotelmir.kiev.ua/nomera-i-tseny
3) готель Адрія (м. Лівобережна) http://adriahotel.com.ua/nomera
4) готель Козацький (м. Майдан Незалежності) http://www.kozatskiy.kiev.ua/hotel-rooms-maidan
5) BOOKING.COM https://www.booking.com/

ПРОГРАМНІ ЗАХОДИ КОНФЕРЕНЦІЇ

I день 05.12.2019

09.00-13.30  – I  Пленарне   засідання. Очікуємо на виступ керівництва МОЗ України

Ключова тема: “WONCA та УАСМ – презентації закордонних партнерів»:

професор Мехмет Унган – Президент WONCA Європа

професор Заліка Клеймес  (Словенія) – керівник напрямку WONCA «Якість медичної допомоги на рівні сімейного лікаря»

Ліга Козловська  (Латвія) – керівник програми резидентури сімейних лікарів Ризького університету, член напрямку WONCA EURIPA (Сільська сімейна медицина)

доктор медицини Віктор Ясків (Ізраіль) – Дипломований інструктор Американської кардіологічної асоціації

14.00-17.00 – I секційне засідання для керівників ЦПМСД «Управлінські кейси ПМСД в період реформи»

14.00-18.00 – «Лабораторія практичних навичок» – 15 практичних тренінгів

 II день 06.12.2019

08.45-13.00 – II Пленарне засідання  Ключова тема: «Клінічні кейси»

09.00-11.00  – II секційне засідання «Засідання правління УАСМ та опорної кафедри»

11.00-13.00 – Круглий стіл Заліка Клеменс «Індикатори якості в роботі сімейного лікаря з погляду Європи» (за запрошенням!!!)

11.00-13.00 – II секційне засідання «Молоді сімейні лікарі та молоді науковці», яке модерує професор Радост Сарсенова (Мальта) – національний представник ради європейської асоціації науковців сімейної медицини (EGPRN)

14.00-16.00 – III секційне засідання. Тренінг: «Навички налагодження комунікацій між сімейним лікарем і пацієнтами з залежностями, зокрема від психоактивних речовин», який стосується результатів впровадження замісної терапії на рівні ПМД.

14.00-17.00 – «Лабораторія практичних навичок» – 10 практичних тренінгів

16.00-17.00 – III Пленарне засідання.  Підсумки. Прийняття резолюції. Видача сертифікатів

УЧАСТЬ У ПУБЛIКАЦIЯХ (БЕЗКОШТОВНО)

Оргкомітет конференції запрошує до подання статей та тез (до 4 стор) з вищевказаною тематикою до 22 листопада 2019 року на електронну адресу: dr.kateryna.yurchenko@gmail.com

Статті та тези будуть надруковані окремою збіркою. При заочній участі у конференції збірку буде відправлено Новою поштою.

З питань публікацій і стендових доповідей звертатися за телефоном: т. 063-196-01-04 – Катерина Юрченко.

КОНТАКТНІ ДАНІ ЧЛЕНІВ ОРГКОМІТЕТУ:

 Матюха Лариса Федорівна голова організаційного комітету з підготовки Конференції, відповідальна за загальну організацію Конференції, президент УАСМ (mlarysa@gmail.com)

 Шекера Олег Григорович співголова організаційного комітету, директор Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика

 Хіміон Людмила Вікторівна співголова організаційного комітету, відповідальна за формування та розміщення публікацій у фахових журналах, керівник напрямку «Освіта»

 Чопей Іван Васильович член оргкомітету, віце-президент УАСМ

 Заремба Євгенія Хомівна член оргкомітету, почесний президент УАСМ

 Колесник Павло Олегович член оргкомітету, відповідальний за організацію та проведення заходу (залучення іноземних колег), керівник напрямку «Міжнародне співробітництво»

 Бабінець Лілія Степанівна член оргкомітету, відповідальна за формування та розміщення стендових доповідей, керівник напрямку «Наукова діяльність»

 Івчук Вікторія Вікторівна член оргкомітету з підготовки Конференції, відповідальна за формування списків та організацію реєстрації учасників, керівник напрямку «Належна лікарська практика»

 Надутий Костянтин Олександрович член оргкомітету, відповідальний за формування програми Конференції, керівник напрямку «Медичний менеджмент»

 Головащук Лариса Анатоліївна член оргкомітету, керівник напрямку «Сестринська справа»

 Чухрієнко Неоніла Дмитрівна член оргкомітету, відповідальна за підготовку методичних матеріалів для учасників Конференції, керівник напрямку «Методична робота»

 Періг Юлія Степанівна   член оргкомітету, керівник напрямку «Молоді сімейні лікарі та молоді науковці», відповідальна за організацію та проведення секції «Молоді вчені»

 Кисельов Андрій Олександрович член оргкомітету з контролю та консультування з фінансових питань, керівник напрямку «Відділ оперативних функцій»

 Юрченко Катерина Олександрівна – Медичний редактор, відповідальна за формування та розміщення публікацій у збірці тез конференції та в журналі БСЛ та СМ

 Петренко Оксана Вікторівна – член оргкомітету, технічний партнер УАСМ, відповідальна за реєстрацію, формування списків учасників по областям та м. Києва, e-mail: ok_18@ukr.net