Виховна робота з пропаганди здорового способу життя лікарям-інтернам кафедри сімейної медицини та АПД

З метою пропаганди здорового способу життя серед молоді та в рамках проведення виховної роботи, лікарі-інтерни кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Інституту сімейної медицини Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика разом з куратором циклу інтернатури за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина» доцентом кафедри, к. мед. н. Бухановською Т., 12 травня 2019 р. взяли участь у ІV Kyiv Euro Marathon. Молоді лікарі прийшли підтримати команду однієї з клінічних баз кафедри – медичний центр «Медбуд», яку очолює директор, к. мед. н. Литвиненко М.

Kyiv Euro Marathon – це справжнє бігове свято в самому центрі столиці України, яке проводиться вже вчетверте. Цього року забіги відбувались на такі дистанції, як марафон – для досвідчених бігунів, напівмарафон – перевірка готовності на серйозні дистанції, 12 км – забіг для тих, хто вже не уявляє свого життя без бігових тренувань і готовий до більшого, ніж просто фан-пробіжки, 6 км – швидка дистанція, заряд мотивації на подальші перемоги для новачків.

Участь у Kyiv Euro Marathon мотивувала молодих лікарів впроваджувати подібні заходи в майбутній роботі для популяризації здорового способу життя серед населення.

Фото 1. Поруч з інтернами посередині – доцент кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги, к. мед. н. Бухановська Т., другий ліворуч в першому ряду директор медичного центру «Медбуд» (клінічної бази кафедри), к. мед. н. Литвиненко М.