Засідання асоціації сімейних лікарів м. Києва, Київської та Житомирської областей

07 березня 2019 р. засідання асоціації сімейних лікарів м. Києва, Київської та  Житомирської областей відбулася у м. Радомишль. Музей домашньої ікони, розташований у замку “Радомисль”, гостинно відчинив двері учасникам конференції.

В музеї домашньої ікони зібрані старожитності, родинні ікони, сотні вишиваних і домотканих рушників, статуї і скульптури з різних областей України. Учасники конференції ознайомилися з колекцією, екскурсоводи розповіли про особливості іконопису у різних областях України. Цікаво те, що переважна більшість ікон написана народними майстрами, живописцями-аматорами.

Понад 170 лікарів взяли участь у заході. Спікери представили матеріал з питань дитячого здоров’я, захворювань ЛОР-органів, розглянули залізодефіцит як клінічну проблему, можливості лікування бронхіальної астми та запально-дегенеративних захворювань, когнітивних порушень в практиці лікаря загальної практики – сімейного лікаря. Багато питань викликала лекція, присвячена інфекційному мононуклеозу; відбувся тренінг з використання класифікації ІСРС 2.