Школа безперервного навчання для сімейних лікарів

31 січня 2018 р. у м. Київ співробітники кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Інституту сімейної медицини Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика сумісно із Асоціацією сімейних лікарів м. Києва та Асоціацією сімейних лікарів Київської області взяли участь у роботі семінару «Школа безперервного навчання для сімейних лікарів». Захід пройшов під керівництвом завідувача кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги НМАПО імені П. Л. Шупика, професора, д. мед. н. Матюхи Л. і був присвячений темі: «Покращення якості та стійкості медикаментозного підтримувального лікування в Україні».

Вступне слово взяла професор Матюха Л., яка привітала присутніх із відкриттям заходу, оголосила порядок денний семінару, а також запропонувала увазі присутніх презентацію на тему «Залучення сімейних лікарів до надання інтегрованої допомоги наркозалежним пацієнтам для  реалізації цільової програми протидії епідемії ВІЛ-інфекції на 2017-2021 рр. в рамках Стратегії подолання епідемії ВІЛ-інфекції Фаст Трек (Fast-Track) у великих містах».

У продовження заходу Матвієць Л. – координатор проекту, експерт ДОЗ м. Києва за фахом «Загальна практика – сімейна медицина», к.мед.н., доцент кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги НМАПО імені П. Л. Шупика, презентувала присутнім сімейним лікарям доповідь «Результати впровадження ПТАО наркозалежних пацієнтів на первинній ланці надання медичної допомоги». В обговоренні теми взяли участь Коломієць В. – керівник Проекту «Покращення якості та стійкості медикаментозного підтримувального лікування в Україні», що реалізується МБФ «Альянс громадського здоров’я», Іванчук І. – начальник сектору вірусних гепатитів, замісної підтримувальної терапії та інфекцій, що передаються статевим шляхом, Думчев К. – заступник директора з наукової роботи, Українського інституту політики громадського здоров`я.

Крім того, у семінарі взяли участь завідувач кафедри інфекційних хвороб НМУ імені О. О. Богомольця, професор Голубовська О. із доповіддю «Епідемія грипу і кору. Проведення вакцинації проти кору в цей період; обговорення клінічних випадків менінгіту», яка викликала величезну зацікавленість та багато запитань з залу; а також завідувач кафедри педіатрії НМУ імені О. О. Богомольця професор Марушко Ю. із презентацією «Особливості симптоматичної терапії дитини з респіраторною патологією».

У завершення семінару керівник напрямку «Менеджмент» УАСМ Надутий К. презентував доповідь «Бізнес – планування в комунальних закладах».