Відбувалася конференція з міжнародною участю «Пацієнт-орієнтована допомога у загальній лікарській практиці»

Шановні колеги, сімейні лікарі!

Щиро вітаємо усіх з 20-річчям нашої Української асоціації сімейної медицини!
4 – 5 грудня 2018 р. відбувалася конференція з міжнародною участю «Пацієнт-орієнтована допомога у загальній лікарській практиці»!

Цікаві доповіді і навіть дискутабельна лекція з GAPS синдрому, 11 майстер-класів з оволодіння практичними навичками, ворк-шопи для викладачів, сімейних лікарів і медсестер, головних лікарів ЦПМСД, а також секції для молодих науковців, лікарів, які ведуть наркозалежних, виступи лікарів ФОП, керівників закладів, які створені в громадах, юриста – такий короткий список заходів. Ще мали цікаві виступи зарубіжних колег з Словеніі, Ізраілю, США, Британіі. Комунікації, обмін досвідом, нові знайомства – це здорово! Бажаємо щастя нашим сімейним лікарям, медичним сестрам, викладачам кафедр, менеджерам ПМД!

Бережіть себе від професійного вигорання! Наступний великий захід 6—7 червня 2019 р. буде присвячений 20-річчю членства асоціації у WONCA-Всесвітній асоціаціі сімейноі медицини!

Переглянути фото можна за посиланням Конференція з міжнародною участю «Пацієнт-орієнтована допомога у загальній лікарській практиці» 4-5.12.18