Проведення УАСМ семінарів-тренінгів в м. Біла Церква в рамках освітнього проекту «Вакцинація в практиці сімейного лікаря»

В рамках підписаного Меморандуму про співпрацю та взаєморозуміння між ГО «Українська Асоціація сімейної медицини» та ТОВ «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс Україна» (25.01.2018 р.), в Україні з березня 2018 р. реалізується освітній проект «Вакцинація в практиці сімейного лікаря». Мета проекту полягає в удосконаленні знань, умінь та навичок лікарів загальної практики – сімейних лікарів та медичних сестер первинної ланки з питань імунізації дорослих та дітей.

В першому півріччі семінарами-тренінгами вже охоплено по 30 медичних працівників Обухівського та Броварського міських та районних центрів первинної медико-санітарної допомоги. З 09 жовтня 2018 р.  розпочалися тренінги для медичних працівників первинної ланки м. Біла Церква та Білоцерківського району Київської області. Для кожного регіону передбачено по 4 семінари-тренінги, що відбуватимуться щовівторка з 14.00 на базі Комунального неприбуткового підприємства Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1». Тренерами виступають к.мед.н., доцент кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Бухановська Тетяна та  медичний радник ТОВ «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс Україна» Васецька Наталія.

Перше заняття в м. Біла Церква було присвячено розгляду нормативно-правової бази, що регламентує заходи з імунопрофілактики, міфам та фактам вакцинації та введенню в вакцинологію.

 

 

 

 

 

 

 

 

Заняття проводить к.мед.н., доцент кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги НМАПО імені П.Л. Шупика Бухановська Тетяна.