Члени УАСМ прийняли участь в майстер-класі «Впровадження медичної реформи на первинному рівні»

В м. Полтава протягом 12-13 квітня 2018 р. відбувся майстер-клас «Впровадження медичної реформи на первинному рівні» для медичних працівників первинної ланки з різних регіонів України.  

Зустріч відкрив заступник директора департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Курилко Юрий Васильович, який привітав всіх присутніх на Полтавський землі та побажав плідної праці. Протягом заходу відбувся прямий зв’язок учасників з Анею Фішер – керівницею відділу секторальних реформ Програми «U-LEAD з Європою», яка проінформувала про поточний стан реформи децентралізації в Україні, медичної реформи та ознайомила з подальшими планами Програмі «U-LEAD з Європою». Учасники мали можливість відвідати «Центр розвитку місцевого самоврядування» в м. Полтава.

На даному заході розглядалися питання щодо новин перебігу реформи, нормативно-правової бази з реформи фінансування закладів охорони здоров’я. Учасники мали можливість ознайомитися з реалізацією поточних пріоритетів медичної реформи, обмінятися досвідом її впровадження на місцях. Окремий час був присвячений відпрацюванню практичних навичок з проведення успішних презентацій, організації зустрічей та нарад, організації комунікацій з населенням, медичними працівниками.

На фото: учасники майстер-класу «Впровадження медичної реформи на первинному рівні», члени Української асоціації сімейної медицини Бухановська Тетяна, Івчук Вікторія та Власенко Олександр.